Autor / Cennik

Jestem absolwentką jednej z najbardziej renomowanych uczelni pedagogicznej w Polsce. Swoje doświadczenie zbudowałam własnymi pracami dyplomowymi, jak też udzielając porad i przygotowując wzory prac z wielu obszarów. Ponadto wszystkie prace dyplomowe, które pisane były przez moich klientów na podstawie materiałów przygotowanych przeze mnie zostały ocenione jako bardzo dobre, co później miało ogromny wpływ na wynik egzaminu dyplomowego.

Moim atutem jest łatwość w przygotowywaniu tekstu, lekkość pisania i umiejętność utworzenia wzoru w możliwie jak najkrótszym czasie. Nigdy nie zdarzyło mi się, abym nie dotrzymała umówionego terminu czy oddała niekompletny materiał.

Czas przygotowywania materiału wzorcowego pod pracę magisterską lub licencjacką może się wahać – jest to zależne przede wszystkim od obszaru tematycznego. Jednak jeśli jest to praca licencjacka staram się, aby czas przygotowywania nie przekraczał 1 miesiąca, natomiast pracy magisterskiej – załóżmy, że 100-stronicowej – około 2 miesięcy.

Opracowanie dobrego materiału jest czynnością czaso- i pracochłonną, poza tym kieruję się zasadą, że to nie czas decyduje o jakości pracy, ale trud, jaki wkładam w jej przygotowanie. Tym bardziej, że materiał jaki przekazuję jest unikatowy, spełniający wszystkie podstawowe wymogi dla pracy dyplomowej.


Każda praca, w zależności od rodzaju, trudności tematu lub czasu jaki należy poświęcić, wymaga ustalenia indywidualnej dla ceny za indywidualną pracę.

Na końcową cenę opracowania wzoru pracy składają się:

– temat pracy i stopień jego trudności

– dostępność materiałów i tekstów źródłowych

– liczba stronic

– termin wykonania

– rodzaj pracy (monografia lub badawcza)

 

Dodaj komentarz